لذت میبرم

دوست بزرگواری دارم که دندان پزشک است ولی به علت دوری راه ترجیح دادم که برای چک دندان به یک دندانپزشک در کرج مراجعه کنم ولی بعد از مدتی فهمیدم که تنها مزیت این کلینیک دندانپزشکی به شیکی مطب ،موسیقی زیبا و خانم های زیبا وشیک هست و بیش از هر چیز یک دکانی ست که فقط پول میگیرد و تعهدی به کیفیت کار ندارد. در نتیجه به دوست گرامیم مراجعه کردم و گر چه در بازگشت ساعتها در ترافیک همت به مرز جنون رسیدم ولی به نظر راه درست را انتخاب کردم.

بعد از معاینه برای مشورت و شاید انتخاب ایمپلنت دکتری را معرفی کرد که گفت در ایمپلنت در کشور حرف اول را میزند کسی که اعتبار نامش جهانی ست و....البته من شخصا فکر میکردم که ایشان دکتر ایمپلنتی در طراز خودش را معرفی کند و احتمالا در محدوده همان مجید آباد ولی ایشان نفر اول این تخصص را البته از نظر خودش به من معرفی کرد.

به گوگل آمدم تا  نفر اول ایمپلنت کشور را بهتر بشناسم.دکتر جهانشاه برومند متخصص دندانپزشکی از دانشگاه بهشتی و ایمپلنت از آمریکا،استادی ست در ساخت موسیقی سنتی و بخصوص ویولون . واقعا لذت میبرم که  کسانی هستند که از پتانسیل های موجودیتشان نهایت استفاده را میکنند و در دو فیلد کاملا جدا اینقدر موفق هستند.دندانپزشکی در نهایت تخصص،استادی موسیقی ،داستان نویسی....

"قصه انتشار اولین آلبومتان چه بود؟ چه کسی مشوقتان بود؟
- وقتی با زنده‌یاد پرویز یاحقی که ویلونیست معروفی بودند، آشنا شدم، از نواختن ساز من تعریف کردند و گفتند به نظر من کار‌هایت را ضبط کن تا بماند."

از ایشان آلبوم های بسیاری وجود دارد و خوشحالم که فردا افتخار آشنایی با ایشان را از نزدیک پیدا می کنم.

/ 1 نظر / 4 بازدید
علی

خدا حفظش کنه