خداحافظی تلخ پرسپولیس با جام حذفی

متاسفانه دوران افت پرسپولیس در بدترین زمان اتفاق افتاد و این افت تیم با مجموعه ای شامل بدشانسی ،مشکلات داوری ،تعغییرات مدیریتی ،و ...مواجه شد و باعث شد تیمی که مجموعه شاداب و جوانی را به فوتبال تقدیم کرده بود افول کند و ستاره هایی که باید با درخششان فوتبال ملی را تقویت می کردند خیلی زود رو به خاموشی رفتند.

به دلایل مختلف از جمله حاکمیت پول،پخش بازی ها ،سکوت ورزشگاه ها ...دیگر زمان آن گذشته که تماشاچیان با حمایتشان نیروی فراوانی به تیم بدهند و یا بازیکنان از باختهایشان شرمنده شوند.چند روز پیش مصاحبه ای در کانال ورزش با فیروز کریمی مربی طناز انجام شد که در بخشی از آن با اعلام اینکه به نظرش بهترین بازیکن تاریخ ایران مجتبی محرمی است گفت که در زمان مربیگری او در پاس پیشنهاد 400 میلیونی به محرمی داده ولی او به عشق تماشاچیان فقط با دریافت سی میلیون در پرسپولیس ماند !بازیکنی با بار فنی زیاد که متاسفانه چندان از نظر رفتاری خوشنام نبود این طور لوطی گری داشت ولی دریغ از این نوع تفکرات در بازیکنان فعلی!!!

 

/ 10 نظر / 21 بازدید
سحر

[تایید][گل][گل][گل]

sokot-talkh

من با نظر شما موافقم اما گاهی باشگاه ها از این عشق و به قول شما لوتی گری سو استفاده میکنن...تو این جامعه همه گرگ شدن ...ولله... به وبلاگ منم سر بزنین لطفا [گل][گل]

مریم

[لبخند][لبخند] به وبلاگ منم بیا

نسیم

عجب هوایی داری! هوایت که به سرم میزند ، دیگر در هیچ هوایی نمیتوانم نفس بکشم!! عحب نفس گیر است هوای دور از تو بودن !!!

saeid

دمت گرم!!!!! آخه خدایی بدجوری اعصاب آدما خورد میکنن!!!!مخصوصا وقتی بازیکن تیم ملی بلد نیست پنالتی بزنه[وحشتناک][دست]

مورد خاص

پستتان را که دیدم خنده ام گرفت. همین چند دقیقه پیش این را برایم تعریف کردند: تلسکوپ چیست؟ تلسکوپ وسیله ای ست که پرسپولیسی ها با آن از پایین جدول به بالای جدول نگاه می کنند. :))) این ها خیلی مهم نیست. شاد باشید. آهنگ وبتان هم خوب بود. به حال حالایم نشست.

مورد خاص

شما به همین کری خواندن دلتلن خوش باشد. بالاخره آدم وقتی با تلسکوپ به بالای جدول نگاه می کند باید دلش را به چیزی خوش کند.[نیشخند]

احسان

دقیقا...همه چی شده پولو پول و پول......مرسی به وبلاگم سر زدی....اگه ب تیادل لینک موافق بودی بگو