سرمای استخوان سوز

سرمای ناگهانی برایم هزینه زیادی داشت .چند روز قبل به دلیلی آب رادیاتور ماشینم تخلیه شد و به دلیل تنبلی و بی اهمیتی در اینگونه امور،ضد یخ نریختم و دیروز که قصد روشن کردن ماشین را داشتم متوجه یخ زدگی آن شدم که نتیجه آن غیر از علافی در مغازه مکانیکی پرداخت هزینه ای حدود سیصد هزار تومان بود.که خوشی تعلق گرفتن سبد کالا را برایم کوفت کرد!!! روز گذشته که ماشینم در مکانیکی بود برای انجام چندین کار ماشین یک آشنایی را گرفتم بعد از پس دادن ماشین و مراجعه به مکانیکی چون کار تمام نشده بود قرار بر این شد که روز بعد مراجعه کنم در نتیجه مسافت نسبتا طولانی و بد مسیر را در حالی که لباس کمی داشتم لرزیدم .چه می کشند کسانی که چون ما انسانند و پوست و گوشت متفاوتی ندارند از این سرما ؟،در حالی که جایی برای گرم کردن و چیزی برای خوردن ندارند و ما چه میتوانیم برای آنها بکنیم؟ در مسیر حرکتم  خانمی را که با یک پسر بچه حدود 5سال در خیابان زندگی میکرد می دیدم یک بار 50 تومان به او دادم ولی بعد از چند بار تنها کاری که توانستم بکنم تغییر مسیرم بود!!چه کسی مسئول زندگی انسانهای ناتوان است کسانی که   جایی برای زیستن و چیزی برای خوردن حق مسلم آنهاست و متاسفانه این سمت و سوی حرکت اقتصادی جامعه ،این نگرانی را بوجود می اورد که در آینده باید شاهد زندگی خانواده های بیشتری در خیابان ها بود.

/ 7 نظر / 4 بازدید
nazanin

سلام ممنون از اینکه به وبم سرزدید وبهم لطف داشتید بابت اتفاقی که برای ماشینتون افتاد متاسفم ، متاسفانه ماشین و خرج تراشی های بی موقعش [ناراحت] بازم ازتون ممنونم و براتون آرزوی خوشبختی و آرامش دارم

nazanin

متاسفانه بله برخی عکس این گزینه ها عمل می کنن ... البته هیچ آدمی کامل نیست.حتی یک زنه خوب هم، باز تمام این خصوصیات رو نداره.. ولی به شخصه امیدوارم ما خانمها سعی کنیم این گونه باشیم. امیدوارم [لبخند]

یوسفی

آقا ببخشید اگر میشود ما را با نام گوهر دانش لینک کنید و بیایید به وبلاگ ما و بگویید میخواهید ما شما را با چه نامی لینک کنیم ؟

یوسفی

آقا ببخشید اگر میشود ما را با نام گوهر دانش لینک کنید و بیایید به وبلاگ ما و بگویید میخواهید ما شما را با چه نامی لینک کنیم ؟

sahari

خدا به همشون کمک کنه

آرزو

مرسی قابل تامل بود