باخت به ایتالیا

هنوز مدت زیادی از دو پیروزی غرور انگیز در خاک ایتالیا نگذشته است  که تیم ملی والیبال دیشب در سه گیم متوالی به ایتالیا باخت. اثر عدم حضور  مربی کارکشته ای چون ولاسکو قابل تردید نیست ولی این که ساختار تیم به هم بریزد و مسابقه  مناسب  تدارک دیده نشود همان می شود که شد !! و ممکن است همین بلا و شاید بدتر بر تیم ملی فوتبال نازل شود که بدون حتی یک بازی تدارکاتی با ترکیب اصلی به جام جهانی می رود!البته گردن هایی آماده است که بعد از باخت تقصیرها را به آن انداخت و بسیار فرصت طلبانی هستند که آماده شراکت در پیروزهای احتمالی هستند. متاسفانه تنها دلخوشی بسیاری از مردم که چیزی جز این ندارند ، ملعبه دست کسانی ست که هم پول دارند و هم قدرت ولی از آن جز برای خود استفاده نمیکنند!

/ 4 نظر / 4 بازدید
زانیار

ولاسکو نامی ماندگار در ذهن ورزشکاران و ورزش دوستان ایرانی در کنار اسمی چون ویرا مربی ایران قبل از مایلی کهن در مقدماتی 98 فرانسه کوروش باقری مربی وزنه برداری و .... خیلیهای دیگر که قدرشون رو باید خوب بدونیم .

فاطمه

اینو یکی برام ایفرستاده سفارت کشور امارات در خیابان ظفر هست .. فکر میکنید چرا وقتی امارات اسم یک میدان و دوتا خیابان مهم دوبی را بنام میدان و خیابان خلیج عربی نامگزاری میکنه و نام لیگ فوتبال خودشم حتی با مخالفت AFC تغییر نمیده ، اونوقت هیچ مسؤلی در شهرداری شهر تهران , نام خیابان ظفر را به خیابان خلیج فارس تغییر نمیده تا اونا مجبور بشن در تمام مکاتبات خودشون از این نام در آدرسهای خودشون استفاده کنن .. ضمنا اداره پست هم میتونه تمام مرسوله های پستی را که از نام خلیج فارس استفاده نکرده , به امارات عودت دهد بعلت عدم شناسایی آدرس .! خوب وقتی به این راحتی میشه حال این عربهای آشغال رو گرفت ، چرا با توجه به اینکه چندسال پیش علیرضادبیر و امیرخادم , این پیشنهادرا دادن و در شورای شهر تهران هم تصویب شد , شهرداری قالیباف اینکارا نکرد و نمیکنه ؟ حتما امیر امارات نباید از دست آقایون ناراحت بشه وگرنه حسابهای بانکیشونو مسدود میکنه .. این متن رو انقدر برای همه بفرستید تا بدست قالیباف برسه و بفهمه مردم چقدر از عربها و وابسته هاشون نفرت دارن .. فس فس نکن , واسه دوستات بفرست .. ………...............

انسان

ز ما نیست کسی که دنیای خود را برای آخرت و آخرت را برای دنیا ترک نماید "امام سجاد(ع)"

آرزو

اره متاسفانه تنها دلخوشی والیبال