درد کهنه

بعد از گذشت مدتهای مدید از ترک کوه پیمایی به جهت افتخار آشنایی با دوستان جدید قصد رفتن به کوه را داشتم . کوه نورد حرفه ای نبوده ونیستم ولی با کوهنوردان حرفه ای بوده و هستم !، شخصیتشان را دوست دارم و زیبایی کوه را که در هر فصلی زیباست و در برف زمستان زیباتر!!
اما متاسفانه چند روزی است که دردی کهنه در زانوی پای چپ که شاید نتیجه کوه پیمایی و بازی فوتبال باشد به سراغم آمده است. و مطمئن هستم که با این درد قادر به گرفتن آنچنان ارتفاعی نیستم که دیگر ذرات معلق آلوده را نبینم و از کوهنوردان آشغال ریز در طبیعت فاصله بعید بگیرم! و بدون درد از عظمت کوهستان لذت ببرم. شاید روزی این کوه ها هم مثل جنگلها از بین بروند تا نیازمندان در آن ویلا بسازند!

پیدا کردن یک دکتر حاذق و کاربلد که گزینه اولش کسب درآمد و کاسبی نباشد کار ساده ای نیست ولی این شانس را داشتم که وقتی تا آستانه عمل بر روی زانویم بودم چنین دکتری را یافتم . به توصیه او که با زدن یک مثال فنی قصد تفهیم این موضوع را داشت که بودن یک واشر شکسته باز هم بهتر از نبودن آن است  ، با روشی ابتکاری وزنه به پاهایم اویزان کردم و بعد از مدتی درد از بین رفت.نشستن بر روی یک کمد و پارچ قدیمی اویزان شده با یک طناب که سطح آب ان هر روز افزایش می یافت ،خلاصه روش من بود!!!

اما متاسفانه اکنون که این درد بازگشته ،نه  آن کمد موجود است و نه آن پارچ بزرگ پلاستیکی و من مانده ام برای یک راه جدید ی که چند روزی است در حل آن ناکامم!!

 

 

/ 25 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خاتون

سلام دوست عزیز وب زیبا ومطالب جذابی نوشته ای بهترینها رو براتون ارزومندم..خیلی ممنونم که به من سر زدید..موفق باشید[گل][گل][گل][گل]

غزل

خــــــدایـــــا… آغوشت را امشب به من می دهی ؟ برایِ گفتن! چیزی ندارم اما برای ِ شنفتن ِ حرفهایِ تو گوش بسیار . . می شود من بغض کنم، تو بگویی : مگر خدایت نباشد که تو اینگونه بغض کنی . . می شود من بگویم خدایا ؟ تو بگویی : جانِ دلم . . می شود بیایی ؟ تــــمــــنــــا می کنم

مژگان امینی

عکس ها خیلی زیباست .من کوهنوردی را خیلی دوست دارم ولی بهار.

یکی

ممنون به من سر زدی اگر مایل به تبادل لینک هستی اعلام کن [لبخند]

پشیمان

خیلی بیکاری این چرندیات چیه حرمتی برای وقتت بذار لطفا

جزیره

ممنونم از لطفتون[لبخند]

هرمان

امیدوارم که درد پاتون زود خوب بشه[لبخند]ممنون از حضورتون

افسانه

[گل][گل] به ما هم سر بزن

حسین

متشکرم وب شما هم زیباست

sara

ba toope parchee ke zire zanoo mizarid besamte zamin feshar biarid ruzi chand in karo anjam bedin,bi tasir nist