دغدغه

در منزل جدیدی که ساکن هستیم خانمی  دارای چندین فرزند بزرگ، در همسایگی ماست که گهگاه در برخورد ها،بعد از احوال پرسی چند کلمه ای هم صحبت می شدیم. آن چیزی که از ایشان می دیدم هیچ وقت به ذهنم نمی آمد که دارا ی  بینی زشتی ست و حتی وقتی جهت زیبایی بینی خود را به دست جراح سپردند بیشتر گمان می کردم که تصادف کردند.البته آن چه که متعجبم کرد این نبود که چرا در این سن و سال عمل جراحی بینی کرده ، بلکه تغییری بود که در رفتار ش بعد از عمل وجود داشت .  تقریبا رفتارش با تمام کسانی که می شناخت بسیار سر سنگین  شد ! گویی به نظر می رسد که با انجام عمل بینی  در یک طبقه و گروهی قرار گرفته که در شان و منزلتش نیست که با اشخاصی که چنین نکرده اند مراوده داشته باشد!و به راستی چه سنخیتی میتواند بین یک انسان با بینی اصلاح شده با یک انسان معمولی وجود داشته باشد!

چندین سال پیش در مسیر کرج تهران در یک تاکسی بودم و بعد از مدتی بحثی بین مسافرین به وجود آمد و در تمام مدت که به دلیل ترافیک خیلی هم طولانی شد دو خانم و یک آقای همسفرم که هیچ آشنایی با هم نداشتند در مورد کیفیت عمل ،پزشکان حاذق و تجربه های خود در زمان عمل بینی حرف زدند .و در تمام این مدت من که احساس عقب ماندگی شدیدی در این زمینه میکردم به دلیل اینکه هنوز دارای یک بینی عادی هستم ، شنونده بودم! تنوع سن،جنس و شخصیت این سه نفر هم برایم جالب بود . در انتهای مسیر که با راننده تنها شدم از این می گفت که واقعا چه جامعه ای داریم که من دغدغه تعویض دیسک و ... دارم و عده ای چه دغدغه هایی!

ولی هنوز هم نتوانستم رابطه بین عمل بینی با قطع ارتباط با دیگران را بفهمم!

 

/ 3 نظر / 4 بازدید
پسرک

http://dadashmahdi83.persianblog.ir/ممنونم سر زدی بازم بیا مطلب جالبی بود[نیشخند]

پسرک

http://dadashmahdi83.persianblog.ir/ممنونم سر زدی بازم بیا مطلب جالبی بود[نیشخند]

زانیار

آخ گفتی دیسک ، یاد دیسک صفحه ماشینم افتادم نزدیک تعویض شدنشه... اصلا دلیل فخر فروختن رو نمیدونم آخه چرا تو که از هر لحاظ سرتر باشی فک میکنی باید به دیگران فخر بفروشی ؟؟؟؟