خداحافظ پراید سلام L90

اصولا غیر از این که پول زیادی برای خرید یک ماشین نداشته ام،اصولا انگیزه و علاقه ای به داشتن ماشین بهتر چندان در من وجود ندارد!!که احتمالا از دیگر خصوصیات غیر طبیعی است که در من وجود دارد! و البته نگهداری فوق العاده بد و شلختگی بسیار البته در این مورد خاص، هم دیگر علت آن بود !

پرایدی داشتم که تقریبا تمامی اطرافش مورد محبت دیوار ، در و ماشین های دیگر قرار گرفته بود و حتی در بسیاری از موارد وقتی کسی به ماشینم میزد حتی از آن پیاده هم نمی شدم و با خوشحالی و تعجب ضاربی روبرو می شدم که شاد و بدون مزاحمت صحنه را ترک می کرد!!

البته نیش های اطرافیان و تا حدودی تمسخری که در کلام و نگاهشان بودکار خود را کرد و این طلسم را شکستم . به جای آن پراید یک L90 گرفتم! و بیچاره خروسی که نمی دانم به چه گناهی در این میان باید کشته شود!

احساس خاصی به اشیاء دارم گوئی آنها جزئی از من هستند ،خاطرات خوب و کمی بد هم با هم داشتیم ، احساس می کنم که در میانه راه رفیقی را که مرا به گوشه کنار این کشور پهناور برده بدون هیچ گناهی ترک میکنم!

امیدوارم مرا ببخشد و در آن دنیا در صف شاکیانم  قرار نگیرد!! این متن نتیجه تب بالاست! مرا ببخشید!

/ 3 نظر / 4 بازدید
پروانه

"همه میگن ک اسیرم توی دنیای خیالی ولی من عکستو دارم حتی تو قابای خالی نمیخوام به جرمه بودن تو تنم زندونی باشم با هوس باید بجنگم ک تو دنیای تو جاشم[لبخند]"

زانیار

مبارک باشه ایشالا که چرخش به نیکی بچرخه ... اسپرتش کن خوشگل بشه ... لاستیک پهن شیشه دودی رینگ مشگی لانه زنبوری و ...[نیشخند]

آرزو

مبارک باشه ایشالا این سالم بمونه سرشار از محبت نشه [گل][گل][گل]