فسنقری

چند روز پیش آن هم به دلیل شباهت باورنکردنی ایشان با یکی از اساتید دانشگاه تهران البته در ظاهر(!) کلیپی شاید کمتر از دو دقیقه از ایشان دیدم و اینکه ظاهرا انتشار کارهایش در فیس بوک با چه استقبالی روبرو شده،آن چیز که بیش از هر چیز مشهود است این است که در مقابل ده ها خبر یا رویداد آیینه دق که در اطراف ما است چه در زمینه های  اجتماعی یا شخصی ،کسی یا چیزی که بتواند چند لحظه ای مسکنی باشد مورد استقبال قرار می گیرد.مگر نه بیکاری ،اعتیاد،بچه های کار،فقر و ....چیزی نیست که کسی بخواهد وجودش را گوشزد کند!

بزرگی وقتی سالها به تربیت شخصی همت گذاشت به او گفت اینک دیگر چیزی برای یاد دادن به تو ندارم و وقت آن رسیده است که به میان مردم کوچه و بازار بروی و از آنها بیاموزی!پس رای و نظر مردم اصولا خیلی بیراه نیست.اما آنچه که دیدم برایم از این جهت تعجب آور بود که ایشان مدتی شاگرد استاد شجریان بوده ولی سبک و روش کارش با آنچه استاد دارد آنچنان متفاوت است که باید تفکر کرد بر آنچه استاد تدریس فرموده یا آنچه ایشان فرا گرفته اند!

خوشبختانه یا متاسفانه اهل کارهای این چنینی نیستم ولی امواج شادی بخش و روحیه انگیز از کلام و قر و اطوار ها یش کاملا مشهود است و شاید باید این چنین فکر کرد که اگر هیچ وقت آب دوغ خیار قابلیت مقایسه با شیشلیک را ندارد !! اما گاهی ممکن است به علت هوس، بیش از آن به دهن مزه کند!ً پس خوش به حال کسانی که با این کارها شاد می شوند و شاید بیش از آن خوش به حال کسانی که همیشه الکی خوش هستند!  

در خبرها آمده بود که وزیر ارشاد گفته که آقای شجریان مشکلی برای اجرا در کشور ندارد و اینجا مشخص می شود که چرا پدر بزرگوارشان از ابتدا با هر گونه کار سیاسی پسرش مخالفت میکرد.

Ostad DJ FASANGHARI12 30 03 دانلود کلیپ های استاد dj حسین فسنقری

 

/ 3 نظر / 25 بازدید
زانیار

چون فیس بوکی نیستم چندان متوجه ماجرا نشدم که چی چی شده ؟؟؟[چشمک]

سید جواد

با سلام وبلاگ عالی و جالبی بود میخوام با هم تبادل لینک کنیم اگر قابل میدونی وبلاگ ما را با نام♠ پاتوق مجردها ♠ طنزوسرگرمی ♠ لینک کنید و خبر بدید شما را با چه نامی لینک کنیم موفق باشی