دسته گلی به نام گلبرگ

چند صباحی است که جایگاهی دارم که بتوانم گوشه کوچکی از آنچه در ذهنم هست به تصویر و نگارش درآورم.این جایگاه برای کسی دارای ارزش نیست ولی برای من محترم است .به علت تغییر محل کار و نداشتن اینترنت در موقعیت فعلی ،وقتی به خانه می آیم اولین تماسم با این جایگاهست و خوشحال می شوم  نظری گذاشته شده باشد و چه بهتر که این نظر دلخواهم باشد!

دوستانی پیدا کرده ام با سنین مختلف و با دیدگاه های گوناگون،یکی نگران هجران  چشم های زیبایی ست که کمتر او را می بیند و دیگری دغدغه شغلی دارد،یکی خوب شعر میگوید ودیگری با صداقت می نویسد .آشنایی با همه آنها که شاید نه اسمشان را بدانم و نه تصوری که از چهره آنها دارم با واقعیت همخوانی دارد برایم افتخار است!

در این میان دسته گلی را شناختنم که خود را گلبرگ می نامد ولی کوهی ست از زیبایی و لطافت گل های بهاری!بسیار زیبا می نویسد،مفتخر به خانواده ای ست که مشخص است چون خودش ارزنده و محترم است.سنت های زیبا را درک میکند و دیدگاه های انسان دوستانه اش نمود لطیفی دارد.ممکن نیست مطالبش را بخوانم و متاسف نشوم از اینکه نمیتوانم کامنت برایش بگذارم .احساسی که در مورد پدر،علی کوچولو...دارد بسیار شیرین است. وقتی نظرش را درباره هنر،موسیقی و به طور مثال سعدی افشار میخوانی باور نمیکنی که او یک جوان 18 ساله است.او تلفیقی از ارزش های کلاسیک و دنیای مدرن است! آرزومند موفقیت برای او و تمام کسانی هستم که آینده این کشور نیازمند افراد ارزنده ای چون آنهاست.

/ 6 نظر / 4 بازدید
sara

man ham be nobeye khod arezuye movafaghiat baraye ishan daram

گلبرگ

ای وااااااای ! من چه کنم در جواب این لطف و حسن نظری که نسبت به من دارید ... الان چه تعارفی بکنم که کمی از این شرمندگی ِ بی نهایتم کم بشه ... از صمیم قلبم خوشحالم که در دنیای مجازی دوستانی دارم که تا این حد بهم لطف دارن و به دیده ی اغماض به حرفها و نوشته هام نگاه میکنن و کاستی ها و ناپختگی هام رو در نظر نمی گیرن ... از صمیم قلب متشکرم از این همه محبت ...

فصل هيوا

باهاتون موافقم.منم گلبرگو تازه يافتم.و ايضا احساسات مشترك با شما راجع به ايشون.واقعا برخورد با چنين نازنيناني هم اميدوار كننده است وهم نااميد گر.اميد وار از اين جهت كه بسيار مي شود از آين چنين افراد آموخت نادانسته هارا و نااميد از اين جهت كه به قول شمادر مقايسه هجده سالگي خود واو به توقف خود پي ميبرم و به تاخت پر سرعت نسل امروز.شايد ما هم نسل سوخته بوديم.درود..

مهسا

با نظر شما کاملا موافقم

شادی

سلام. نظرتون در مورد گلبرگ کاملا درسته. موافقم. [گل]

م

موافقمممم خيلى گله