مسافرت عید

بسیار اهل مسافرتم داخل و خارج ،زمینی و دریایی و ریلی،گرم و سرد و معتدل،کوه ودریا وبیابان ،دور و نزدیک.....یا بهتر است بگویم بودم!چون مدتی ست عوامل داخلی و خارجی موانع جدی برایم بوجود آورده اند که تا خدودی زمین گیر شدم! و دیگر این که اصلا در مواقع تعطیلات و شلوغی به مسافرت نمی رفتم .اما از آنجا که "خیاط هم در کوزه افتاد" این بار تصمیم به مسافرت در تعطیلات عید گرفتم .دوستانی قدیمی را به کمک دنیای مجازی یافتم و چند روزی را در چنوب کشور به مرکزیت دزفول خواهم بود!

به خصوص در غرب وقتی جوان هایی با سن حدود 20 سال را می بینی که با وجود اینکه هم چنان مشغول درست خواندن هستند به مسافرت های دور و دراز می روند آن هم با هزینه کردن های بسیار کم، آن وقت با دیدن استقلال شخصیتی،پختگی افکار و انعطاف پذیری محیطی که در آنها به کمال رسیده است به این نتیجه میرسی که مسافرت چقدر میتواند سازنده شخصیت انسان باشد و لحظاتی را بوجود آورد که در ذهن  ماندگار باشد. البته تنوع انتخاب،سلیقه در برداشت ها ،زیبایی شناسی ،بررسی محیط و جامعه اثرات این مسافرت ها را پررنگ تر میکند.

نوروز خوبی داشته باشید.لحظات شادی در کنار خانواده و عزیزان در هر جایی که هستید.

/ 6 نظر / 4 بازدید
سارا

سال خوبی برای شما و خانواده ارزومندم

رز

به منم سر بزن وبت خوبه[خوشمزه]

سعادتی

با سلام سعادتی هستم به طور اتفاقی با وبلاگ شما اشنا شدم خدا قوت مطالبتون هم واقعا جالب بود بنده سایت سرجرمی رو به تازگی راه انداختم باز دید هم بد نبوده چنانچه تمایل به تبادل لینک داشتید خوشحال میشم این کار رو انجام بدم در ضمن چنانچه تمایل داشته باشید ما می تونیم یک پنل پیام کوتاه رایگان با تمام امکانات و نرخ ارسال 95 ریال (از همه اپراتورها) در اختیار شما قرار بدم تا برای ارتباط و تبلیقات بتونید به راحتی عمل کنید چنانچه در صورت تمایل با شماره بنده 09306621297 تماس بگیرید البته با خود بنده تماس بگیرید چون قیمت های سایت متفاوت هستند. با تشکر سعادتی از سامانه مدیریت پیام کوتاه الماس (با مجوز رسمی از مخابرات)

سعادتی

با سلام سعادتی هستم به طور اتفاقی با وبلاگ شما اشنا شدم خدا قوت مطالبتون هم واقعا جالب بود بنده سایت سرجرمی (sarjarmy.ir) رو به تازگی راه انداختم باز دید هم بد نبوده چنانچه تمایل به تبادل لینک داشتید خوشحال میشم این کار رو انجام بدم در ضمن چنانچه تمایل داشته باشید ما می تونیم یک پنل پیام کوتاه رایگان با تمام امکانات و نرخ ارسال 95 ریال (از همه اپراتورها) در اختیار شما قرار بدم تا برای ارتباط و تبلیقات بتونید به راحتی عمل کنید چنانچه در صورت تمایل با شماره بنده 09306621297 تماس بگیرید البته با خود بنده تماس بگیرید چون قیمت های سایت متفاوت هستند. با تشکر سعادتی از سامانه مدیریت پیام کوتاه الماس (با مجوز رسمی از مخابرات)

آرزو

خوش بگذره به سلامتی برگردین[گل]