آفرین به ماهینی

" مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در اقدامی خداپسندانه برای ساختن یک سالن ورزشی در شُنبه بوشهر یک منزل مسکونی و زمین وقف کرد.

  
به گزارش فارس، پس از زلزله مهیب بوشهر که منجر به از دست رفتن تعدادی از هموطنان کشورمان شد، حسین ماهینی نیز در جدیدترین اقدامش یک باب منزل مسکونی و یک قطعه زمین را وقف کرد تا در شنبه بوشهر یک سالن ورزشی برای جوانان و نوجوانان ساخته شود.
این در شرایطی است که ماهینی خودش اهل بوشهر است و این کار را برای کمک به جوانان همشهری خود انجام داده است."
خبر فوق از آن جمله خبر هایی است که مدتهاست کمتر می شنویم.بیشتر عادت به شنیدت اخباری از ورزشکارانی داریم  که یک شبه به امکانات فراوانی رسیده اند و به این دلیل باوری به مرز های اخلاق و هنجارها ندارند. یکی به معامله قاچاق شیشه می پردازد و دیگری به معاملاتی زشت تردست میزند ،یا اینکه در نهایت با سیاست تمام برای شرایط مناسب بعد از عمر ورزشی ،به خود شیرینی  یا شرکت در باند های قدرت دست می زنند .اما این که یک ورزشکاری در حدود مرز های تیم ملی هنوز به جوانان شهر خود می پردازد اقداماتی ست که باید قدر آن را دانست.
/ 22 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پروانه

هم دعا کن گره از کار تو بگشاید عشق/هم دعاکن گره ی تازه نیفزاید عشق/قایقی در طلب موج به دریا پیوست/باید از مرگ نترسید اگر باشد عشق

ﺁﺳﻴﻪ

اﻳﻨﺠﻮﺭ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﺭﻭ ﺑﺎﻳﺪ ﻗﺪﺭ ﺩﻭﻧﺴﺖ...ﺣﻜﻢ ﮔﻮﻫﺮ ﻧﺎﻳﺎﺏ ﺭﻭ ﺩاﺭﻥ...

ارش

کاشکی خبر نداشتی دیوونھ ی نگاتم یھ مشت خاک ناچیز ، افتاده زیر پاتم کاشکی صدای قلبت نبود صدای قلبم کاشکی نگفتھ بودم تا وقت جون دادن باھاتم . . .

hamid

سلام خوبی دوست عزیز اسم شما را در لیست وبلاگ های برتر ماه دیدم و به شما رای دادم من هم یه وبلاگ دارم که دوست دارم شما هم بیاید و به من رای بدهید و در ضمن اگر با تبادل لینک موافقید ابتدا مرا با مشخصات زیر لینک کنید و بعد مرا با خبر سازید تا شما لینک کنم .:مرکز دانلود موبایل و کامپیوتر:. http://sarzamindownload.blogfa.com

safoo

ایول :) این جور آدما دیگه کجا پیدا میشن؟

پروانه

میدونم.گفتم که مطلبات به اطلاعاتم اضافه میکنه

فرزاد

سلام وب جالبی دارید راستی اون بازیکنی که گفتیدقاچاق شیشه میکنه همینطوری گفتیدیاواقعا این کاررو کرده؟

آرزو

بله دیگه پرسپولیسیها اینجورین[نیشخند]