تعطیلات کسل کننده

در تقویم با علاقه به دنبال قرمزی  یعنی  تعطیلات می گردم و در زمان تعطیلات خسته از کسلی و بی برنامه گی!! کارهای زیادی برای انجام دارم ولی همه آنها به دلایلی نیمه کاره مانده و ادامه آن در حیطه من نیست! رفتن به مسافرت را در ایام شلوغی جاده ها و شهرها اصلا دوست ندارم و وقتی  ترافیک جاده تهران کرج در شروع تعطیلات را می بینم تعجب می کنم از حوصله کسانی که این مسیر را تا شمال کشور باید بروند! یک بار در چنین روزهای ترافیکی تعطیلی که از محل کارم با آژانس این مسیر را به سمت کرج می آمدم راننده  مردی بود مجرد با سنی شاید بیش از 45 سال که با مادر خود زندگی می کرد و به نوعی به او تحمیل شده بودم آنچنان در مسیر کلافه شده بود که به هر چه تعطیلی ،مسافرت و مسافرها بود فحش های چارواداری می داد .به خصوص این شلوغی جاده و مسافرت رفتن شمال را زیر سر خانم ها می دید ! اینکه پوسیدیم در منزل ،همه رفتند شمال و از این حرف ها و به جای اینکه بنشینند خونه و با کمی تخمه و دیدن فیلم تعطیلات را تمام کنند این بلا را بر سر جاده کرج آورده اند!آن چنان عصبی شده بود که وقتی من را به مسیرم رساند و از آنجایی که من هم در منزل تنها بودم مدتی در خانه نگهش داشتم تا بعد از پذیرایی و فروکش کردن عصبیتش راهی شد!

به نوعی همه همیشه تعطیلیم!!کاری انجام نمی شود! ولی کلا سرکاریم! دور هم می گردیم و سر همدیگر را کلاه می گذاریم و تقریبا همه هم به نوعی راضی!یکی با هزاران میلیارد اختلاس قانع می شود و دیگری با ندادن بقیه کرایه ماشین! هر کس کلاسی دارد و شانی!

/ 3 نظر / 6 بازدید
مرضیه و حاج احمد

الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ای دل بشارت می دهم خوش روزگاری می رسد یا درد و غم طی می شود یا شهریاری می رسد ای منتظر غمگین مشو قدری تحمل بیشتر گردی به پا شد در افق گویی سواری می رسد اللهم عجل لولیک الفرج الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم http://whoisgod.persianblog.ir/

ستاره

خدا به فریاد دل همه برسه!!

امیر

سلام وب 20 میشه ب منم سر بزنی و برمو بذاری تو وبت؟ ممنونم میشم خبر بدی بهم بوس بای[گل]